جاوید فرزامی خالق هایدا که بود؟

بعد – موسس Haida Sandwiches درگذشت. نامی که طعم سس های غلیظ روی ژامبون سرد را تداعی می کند.

بر اساس گزارش فردا، جاوید فرزامی در سال ۱۳۷۵ به تنهایی قبل از اینکه بیست ساله شود از اردبیل به تهران آمد. در همان زمان تصمیم گرفت یک ساندویچ فروشی در تهران راه اندازی کند.

به این ترتیب فرزامی بدون کمک خانواده اولین شعبه هایدا را در خیابان شریعتی تهران افتتاح کرد.

هایدا به سرعت در میان ساندویچ فروشی ها رشد کرد و به یکی از برندهای محبوب غذا برای ساندویچ های آماده و سرد تبدیل شد.

جاوید فرزامی توانست تا حدی کیفیت مواد اولیه را حفظ کند که هایدا چندین سال با جلب رضایت مشتریان به عنوان یک برند معروف معرفی شد.

چند سال بعد، ساندویچ فروشی هایدا چندین شعبه افتتاح کرد. او به تدریج دامنه ساندویچ ها را گسترش داد و علاوه بر ساندویچ های سرد و آماده، چندین بخش ساندویچ گرم و برگر ایجاد کرد.

صاحب تندیس برند معروف جاوید فرزامی درگذشت

جاوید فرزامی در مصاحبه های خود از ایجاد دپارتمان های ویژه آب میوه و بستنی برای هایدا صحبت کرد و نشان داد که سعی دارد شباهت هایی را با رستوران های زنجیره ای بزرگ دنیا بیاورد.

فرزامی درصد زیادی از موفقیت خود را مدیون رابطه خوبش با کارکنانش بود و آنها را جزئی از خانواده خود می دانست. وی مشتری مداری را مهمترین رکن موفقیت در کار حرفه ای خود می دانست و برای رسیدن به این هدف باید تمامی کارکنانش در کلاس های آداب معاشرت و مشتری مداری شرکت کنند.

جاوید فرزامی معتقد بود که حتی تغییر جزئی در طعم و ظاهر ساندویچ ها مشتریانی دارد که متوجه می شوند و سریع به اشتراک می گذارند. وی با بیان اینکه ما هیچ گاه از کیفیت مواد اولیه حتی در ارائه به مشتریان کوتاه نیامده ایم و متخصصانی داریم که به طور مداوم کیفیت اجرا را در شعب بررسی می کنند.

جاوید فرزانی برای رسیدن به این موفقیت تقریباً 20 ساعت در روز کار کرد و در سن 45 سالگی در حالی که قصد داشت شعبه ای در اروپا افتتاح کند بر اثر آمبولی ریه درگذشت.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت

تماس با ما