ترامپ همچنان در نظرسنجی های آیووا پیشتاز است و هیلی با دیسانتیس در رتبه دوم قرار دارد

دونالد جی ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا همچنان در آیووا پیشتاز است، اما نیکی هیلی پس از ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا در جایگاه دوم قرار گرفته است.

یک نظرسنجی جدید Des Moines Register/NBC News/Mediacom نشان داد که آقای ترامپ از حمایت 43 درصدی رای دهندگانی برخوردار است که در اولین گردهمایی جمهوریخواهان در آیووا در ژانویه شرکت خواهند کرد – برابر با 42 درصد او. در همین نظرسنجی در ماه اوت.

آقای دیسانتیس و خانم هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر سابق سازمان ملل متحد، 16 درصد با هم برابری کردند. این یک کاهش سه درصدی برای آقای دیسانتیس و یک افزایش 10 درصدی برای خانم هیلی است که تا حدی به دلیل افزایش حمایت از خانم هیلی در میان رای دهندگان مستقل است.

این نظرسنجی توسط J. Ann Selzer انجام شده است و دارای حاشیه خطای مثبت یا منفی 4.9 درصد است.

پس از خانم هیلی و آقای دیسانتیس، سناتور تیم اسکات از کارولینای جنوبی با 7 درصد، کارآفرین ویوک راماسوامی و کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی با 4 درصد و فرماندار داکوتای شمالی داگ بورگوم با 3 درصد قرار دارند. هیچ یک از این نامزدها از زمان نظرسنجی ماه اوت پیشرفت قابل توجهی نداشته اند.

نظرسنجی جدید قبل از اینکه مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق در روز شنبه از رقابت خارج شود، انجام شد. او تنها 2 درصد از حمایت 6 درصدی در ماه اوت را دریافت کرد و حامیانش در نتایج نهایی بین نامزدهای انتخاب دوم توزیع شدند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام