به نامه یک نفر گوش دادم و برنز نگرفتم

کد خبر: 1950598 |
23 تیر 1402 ساعت 12:32 |
11.5 هزار بازدید |

1
نقطه نظر

دبیر علیرضا:

رئیس فدراسیون کشتی گفت: اگر به حرف یک خبرنگار گوش می دادم به مدال برنز المپیک نمی رسیدیم.

به نامه یک نفر گوش دادم و برنز نگرفتم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، علیرضا دبیر نقد محمدرضا منصوریان در برنامه ورزش و مردم گفت: حدود 25 سال است که چنین بحثی با این برنامه داریم. ابتدا باید کارشناس را تعریف کنیم. صدای جمهوری اسلامی را باید یک متخصص واقعی بیاورد. خودتان را از کارشناس تعریف کنید.

وی افزود: مدیریت با مربیگری فوتبال متفاوت است. آیا کسی که فوتبالیست نیست می تواند مربی فوتبال باشد؟ به آن دلیک که درکی دیردی، نیمکوزدین کونی کاری کیمہ رسانه ها هم همینطور این شخص روزنامه نگار است، اما متخصص کشتی یعنی فردی که این کار را انجام داده است. کلمه گزارشگر با کارشناس فرق دارد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: واقعاً صحبت نکرد. باید فرق بین کل مدیریت و فدراسیون را بداند. مثلا الان رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس هیچ مسئولیتی در قبال ساخت اماکن ورزشی ندارد. ما ۴_۳ تشک فروش کوب را در ایران داریم. سال گذشته چندین هزار کشتی پالت در ایران فروخته شد. یکی از افرادی که باهاش ​​کار نمی کنیم به من پیام داد و گفت از شما ممنونم چون فروشنده ما عالی بود.

منشی ادامه داد: وظیفه من خرید تشک و ارسال تشک نیست، اما اگر آن را گسترش دهم تا اداره کل و سایر دستگاه ها مجبور به خرید شوند، حتما این کار را انجام می دهم. این منصوریان در زمان کرونا یکی از افرادی بود که می‌گفت کشتی را رها نکنید چون مردم به سالن نمی‌آیند. آیا باید به سخنان او گوش کنم؟ اگر اینطور بود ما مدال برنز المپیک را نمی گرفتیم. Че бо хорошный недагай в мучавка? او عضو کمیسیون خبرنگاران نبود، اما به دلیل ابتلا به ویروس کرونا 2 سال در جلسه حاضر نشد. مدیر باید فعال و عملیاتی باشد. یکی از دلایل موفقیت رضا درویش در پرسپولیس این است که تیمش به تمرین می رود و با بازیکنان همنشینی می کند.

و افزود: از مشکل داشتن با علیرضا می گویم، به مردم دروغ نگویید. گاهی آدم را روی هوا و در هوا می دهید، اما آن آدم باید اینطور باشد. اگر هزار عیب دارم، ایرادات اساسی را به شما بگویم، اما مشکل شخصیت من چیست که دروغ می گویم. اینها خوب نیستند. خدا را شکر فضای کشتی به گونه ای است که منتقدان حق دارند با هم باشند اما بین انتقاد و بی احترامی فرق است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما