به دنبال بهترین پیشنهاد در مورد بلیط هواپیما هستید؟ فریز قیمت را در نظر بگیرید.

آژانس مسافرتی آنلاین Expedia در اپلیکیشن خود، در اکثر پروازها محافظت از کاهش قیمت را ارائه می دهد. در ازای هزینه غیرقابل استرداد، این سرویس بر قیمت پروازی که از طریق Expedia رزرو شده است نظارت می کند. در صورت کاهش قیمت، خدمات مابه التفاوت را برمی گرداند.

چگونه کار می کند: با استفاده از برنامه Expedia، جستجوی پرواز صفحه ردیابی قیمت را با بینش هایی در مورد نوسانات قیمت گذشته و پیش بینی های آینده – بینش هایی که از سال گذشته شروع به ارائه کرد – به همراه کرایه های فعلی و گزینه ای برای محافظت در برابر کاهش آنها نشان می دهد. در جستجوی اخیر، کمترین سفر رفت و برگشت در اواخر ماه مه بین نیویورک و لس آنجلس به 219 دلار رسید که اکسپدیا پیش‌بینی کرد که «بهترین قیمتی است که انتظار داریم از هم‌اکنون تا برخاستن ببینیم». با این وجود، محافظت از کاهش قیمت را با قیمت 21 دلار ارائه کرد، به این معنی که اگر کرایه بین خرید و پرواز کاهش یابد، Expedia مابه‌التفاوت را به من بازپرداخت می‌کند.

هزینه: هزینه هایی که غیرقابل استرداد هستند، بر اساس قیمت بلیط متفاوت است، اما هیچ محدودیتی برای بازپرداخت سالانه وجود ندارد.

خط پایین: اطلاعات بینش قیمت Expedia راهنمایی در مورد اینکه آیا خرید محافظ کاهش قیمت ممکن است ارزش آن را داشته باشد ارائه می دهد. در مثال قبلی، من 21 دلار شرط می‌بندم که کرایه من بیش از 21 دلار یا به زیر 198 دلار کاهش یابد، که بعید به نظر می‌رسید.

هنگام جستجوی پروازها در وب‌سایت‌های چند شرکت هواپیمایی بزرگ، از جمله امریکن و یونایتد ایرلاینز، مشتریان می‌توانند برای مدتی کرایه را متوقف کنند.

چگونه کار می کند: برنامه FareLock یونایتد به کاربران این امکان را می‌دهد که کرایه‌ای را در ازای هزینه نگه دارند که بر اساس قیمت بلیط و مدت زمان توقف متفاوت است. با استفاده از جستجوی اخیر برای یک سفر رفت و برگشت در ماه می بین شیکاگو و سانفرانسیسکو، کرایه 372 دلاری 5.99 دلار برای نگهداری برای سه روز، 8.99 دلار برای یک هفته و 12.99 دلار برای دو هفته هزینه خواهد داشت. در مدت زمان توقف، کاربران می‌توانند قیمت تضمین شده پرواز را بپردازند یا اجازه دهند منقضی شود. در هر صورت، هزینه غیر قابل استرداد است.

امریکن ایرلاینز می‌گوید در پروازهای منتخب، توقف‌های 24 ساعته رایگان و گزینه‌های توقف طولانی‌مدت را با هزینه‌های غیرقابل استرداد ارائه می‌دهد. جستجوی اخیر برای یک پرواز رفت و برگشت در ماه مه از دالاس-فورث به لس آنجلس، کرایه رفت و برگشت 366 دلاری را دریافت کرد. پس از کلیک کردن به صفحه پرداخت نهایی، به من یک 24 ساعت تعلیق رایگان پیشنهاد شد. علیرغم جستجوهای متعدد دیگر، نتوانستم یک پیشنهاد توقف طولانی پیدا کنم.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney