“بند منیش سیسودیا دارای حداقل زندانی است، بدون گانگستر…”: مقامات زندان اتهامات “قتل” AAP را رد کردند | اخبار هند

دهلی نو: ساعاتی پس از ادعای تهدید رهبران AAP برای جان مانیش سیسودیا در زندان تیهار، مقامات زندان دهلی اتهامات حزب Aam Aadmi را “بی اساس” رد کردند. رهبران حزب تحت رهبری آرویند کجریوال ادعا کرده بودند که می ترسند مانیش سیسودیا معاون وزیر سابق دهلی به قتل برسد زیرا او در زندان تیهار نزد “جنایتکاران مخوف” اسکان داده شده است. سیسودیا به اتهام دخالت در کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم دستگیر شد. در واکنش به این ادعا، زندان دهلی گفت، مانیش سیسودیا، معاون سابق وزیر، در بند شماره زندان مرکزی اسکان داده شده است. 1 تیهار که در آن حداقل تعداد زندانی وجود دارد و هیچ گانگستری وجود ندارد.

این پاسخ توسط اداره زندان پس از بیانیه‌هایی توسط سانجی سینگ، نماینده AAP و MLA Saurabh Bharadwaj صادر شد.

به گفته Saurabh Bharadwaj، سخنگوی ملی AAP، سیسودیا در سلولی با دیگر محکومان نگهداری می شود و به او سلول “ویپاسانا” داده نشده است.

درخواستی مبنی بر نگهداری مانیش سیسودیا در سلول ویپاسانای زندان وجود داشت و دادگاه نیز با آن موافقت کرد. بهاردواج گفت.

همچنین بخوانید: مانیش سیسودیا را می توان “قتل” کرد: AAP می گوید او در زندان تیهار با “جنایتکاران مخوف” نگهداری می شود

مقامات زندان در پاسخ خود بیانیه‌ای صادر کردند که می‌گوید: “مانیش سیسودیا به خاطر حفظ امنیت خود به یک بند جدا شده اختصاص داده شده است. ”

به گفته مقامات زندان، یک سلول مجزا این امکان را برای او فراهم می کند تا بدون هیچ مزاحمتی مراقبه یا فعالیت های دیگری را انجام دهد. یک مقام افزود: “همه تمهیدات، طبق قوانین زندان، برای اطمینان از امنیت و امنیت وی در نظر گرفته شده است. هر گونه ادعایی که در مورد اقامتگاه وی مطرح شود، بی اساس است.”

سیسودیا توسط CBI در پرونده کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم دستگیر شد. وی در حال حاضر در بازداشت قضایی است.

دادگاه به رهبر ارشد حزب Aam Aadmi (AAP) اجازه داده بود تا باگاواد گیتا، عینک و داروها را به زندان منتقل کند و به مقامات تیهار دستور داد تا درخواست او را برای اجازه به انجام مراقبه ویپاسانا بررسی کنند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney