برندان لاولور در مورد آموزش شاهزاده هری و تاریخ سازی تورCNN

برندان لاولور مردی است که حرفش را می زند.

در اکتبر 2020، مرد ایرلندی به CNN Sport گفت که امیدوار است بتواند برای نسل بعدی گلف بازان دارای معلولیت “توپ را در دست بگیرد”.

لاولور که اکنون در رده‌بندی رده‌بندی هندیکپ جهانی در رده اول قرار دارد، آن توپ را در تمام مسیر و بالاتر از آن زده است – و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها پایین بیاید.

سه سال پیش، او در حال تطبیق با زندگی جدید خود به عنوان یک ورزشکار حرفه ای بود. از آن زمان، این بازیکن 25 ساله به اولین گلف باز معلولی تبدیل شد که در تور اروپا شرکت کرد، تا سال 2021 در سه رویداد معلولیت پیاپی پیروز شد و به صدر رده بندی گلف معلولان جهان صعود کرد.

– منبع: CNN
” data-fave-thumbnails=”{“big”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/200922183852-03-brendan-lawlor-0826.jpg ?q=x_3,y_107,h_1684,w_2993,c_crop/h_540,w_960” }, “small”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/2009221838 -03-brendan-lawlor-0826.jpg?q=x_3,y_107,h_1684,w_2993,c_crop/h_540,w_960″ } }” data-vr-video=”” data-show-html=”“data-byline-html=”” data-check-event-based-preview=”” data-network-id=”” data-details=””>

ساتون کلدفیلد، انگلستان - 26 آگوست: برندن لاولر از ایرلند در حین تمرین پیش از مسابقات قهرمانی ISPS HANDA UK در بلفری در 26 اوت 2020 در ساتون کلدفیلد، انگلستان حرکت می‌کند.  (عکس از راس کینر/گتی ایماژ)

برندان لاولور: ورزشکار ایرلندی راه را برای گلف بازان معلول هموار می کند

در هفته‌های اخیر او به شاهزاده هری کمک کرد تا چرخش خود را بهبود بخشد و تور جدید و مهم برای گلف معلولان را عنوان کرد – اما شاید دوست‌داشتنی‌ترین لحظه لاولر در آخرین آزمایش‌های تیم قهرمانی گلف معلولان اروپایی کشورش باشد.

لاولور به سی ان ان گفت: “این بسیار دیوانه کننده است – سال گذشته ما گلف بازان معلولی در ایرلند نداشتیم و امسال یک تست نهایی با هفت بازیکن داشتیم – که همگی زیر سه معلول بودند، که شگفت انگیز است.”

او گفت: «همه می‌گویند، ما این کار را شروع کردیم چون… ما دیدیم که «وقتی زنگ به صدا در می‌آید» (در اولین حضور لاولوری در تور اروپا)، می‌بینیم که شما این کار را می‌کنید. «افراد وقتی چیزی را امتحان می کنند، احساس خوبی در شکم خود پیدا می کنند، زیرا شما راهی برای آنها ایجاد می کنید.

“من به رتبه بندی اهمیتی نمی دهم – من فقط می خواهم بیرون بروم و تا آنجا که می توانم در رویدادها برنده شوم و زندگی های بسیاری را که می توانم تغییر دهم.”

لاولور، از شهر زادگاهش دوندالک، در شمال دوبلین، پیش از شروع تور گلف برای معلولان (G4D) در مسترز بریتانیا صحبت می کرد.

بلفری، خانه چهار بار رایدر کاپ در وارویک‌شر، انگلستان، محیطی نمادین را برای راه‌اندازی تور فراهم کرد که در آن 10 گلف باز برتر جهان در هفت رویداد در شش کشور با هم رقابت خواهند کرد.

Lawlor در هجدهمین سبز در The Belfry در مراسم افتتاحیه G4D.

جایی که رویدادهای معلولیت زمانی بین رویدادهای تور اروپا جذب می شد، تور جدید G4D در کنار و دو روز قبل از تور اروپا اجرا می شود. با هر تورنمنت که موضوع یک مستند بلند از Sky Sports پخش می شود، گلف برای معلولان بیش از هر زمان دیگری در معرض دید قرار می گیرد.

شماره 2 جهان، کیپ پوپرت، اولین مسابقه را برد و لاولور چهارم شد، با چهار شوت پشت سر مرد انگلیسی.

ببینید: مدیرعامل تور اروپایی در مورد تغییر نام تور جهانی DP

لاولور که در حال حاضر رویای گسترش تور به 50 بازیکن را در سر می پروراند، گفت: “اگر بتوانیم به ارسال آن پیام ادامه دهیم، اگر بتوانیم حتی 10 زندگی را لمس کنیم، بسیار بزرگ است.” “این روی گلف معلولان تاثیر خواهد داشت.”

آخرین بازی لولور در Belfry بازگشتی به مسیری است که او در سال 2020 عنوان کرد، زمانی که او در مسابقات قهرمانی ISPS Handa UK با برندگان اصلی دنی ویلت و مارتین کایمر و همچنین شماره 1 سابق جهان لی وست وود مسابقه داد. یک گلف باز معلول در یک رویداد حرفه ای تور اروپا بازی کرد.

لاولور که با سندرم الیس ون کرولد، یک اختلال ژنتیکی نادر که با کوتولگی اندام کوتاه مشخص می شود، متولد شد، هیچ مفصلی در بالای انگشتان خود ندارد. در حالی که مرد ایرلندی از پلت فرم خود به عنوان یک گلف باز معلول پیشرو و فرصت هایی که به ارمغان می آورد استقبال می کند، او می خواهد که خودش و سایر بازیکنان با معلولیت هایشان تعریف نشوند.

لاولور و برنده دو بار اصلی کالین موریکاوا (سمت راست) در مسابقات قهرمانی تور جهانی DP در دبی، نوامبر 2021.

او گفت: «ما این فرصت‌های بزرگ را به دست می‌آوریم زیرا کارهای غیرعادی انجام می‌دهیم – ما نباید کاری را که می‌توانیم با چوب گلف یا توپ گلف انجام دهیم، انجام دهیم.»

“بنابراین ما این فرصت ها را به دست می آوریم زیرا ما ورزشکاران معلول هستیم، اما من دوست ندارم مردم شما را دسته بندی کنند و شما را در دسته معلولیت قرار دهند زیرا گلف برای همه است – شما در هر سطحی بازی می کنید.”

او گفت: زیبایی بازی ما در همین است. “بله، ما در تور هندیکپ گلف بازی می کنیم، اما اگر به اندازه کافی خوب باشید که در تور اروپا با گلف بازان توانا بازی کنید، این شانس را خواهید داشت.”

Lawlor در سپتامبر 2019 حرفه ای شد و با Modest قرارداد امضا کرد! Golf Management شرکتی است که توسط همکار ایرلندی و خواننده و ترانه سرا، Niall Horan تاسیس شده است. ستاره سابق وان دایرکشن، که مدافع گلف معلولیت شد، اکنون یک دوست صمیمی است.

لاولر با نایل هوران با جایزه دعوت از معلولیت جهانی ژست می گیرد.

لاولور گفت: “او واقعا زندگی من را تغییر داده است – از زمانی که من امضا کردم، او برای من قراردادهای تایید باور نکردنی به ارمغان آورد و واقعاً گلف معلولان را پذیرفت.” “او واقعاً پسر خوبی است و هر کاری برای کمک به شما انجام می دهد.”

و گویا یک حرفه موسیقی بسیار موفق کافی نیست، هوران همچنین یک گلف باز تاثیرگذار است که در حال حاضر هشت معلول بازی می کند.

هوران تنها سلبریتی نیست که با لاولور کلاب زده است. در ماه آوریل، مرد ایرلندی به شاهزاده هری، دوک ساسکس، در لاهه، هلند انعام داد.

لاولور به همراه شاهزاده هری در تبلیغ پنجمین دوره بازی های Invictus، رویدادی بین المللی برای سربازان مجروح و کهنه کار بود که توسط بنیاد بازی ها حمایت می شود.

شاهزاده هری از لاولور درس گلف می گیرد.

لاولور با استفاده از اتاق شبیه ساز گلف، تمام روز را به کهنه سربازانی از سرتاسر جهان آموزش داد که داستان های خود را از نبردهای مختلف، چه جسمی و چه روحی، به اشتراک می گذاشتند.

مطالب مرتبط: استف کری تور گلف با تمام هزینه‌ها را برای بازیکنان جوان کم‌نمایش راه‌اندازی می‌کند.

لاولور گفت: «این افراد برای اولین بار گلف را امتحان کردند و با توپ تماس گرفتند. فقط یک نفر طول می کشد تا به بازی ملحق شود و شروع به بازی کند و این می تواند افراد بیشتری را وارد بازی کند.
و تاب دوک ساسکس چگونه بود؟ لاولور می گوید بد نیست.

لاولور گفت: “او باشگاه را نگه داشت و من فقط یک یا دو چیز را تغییر دادم و او به خوبی به آن ضربه زد.” “او واقعاً پسر خوبی بود.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام