برای جوانسازی پوست هایفوتراپی بهتر است یا آر اف؟ خبرگزاری ایلنا

آر اف بهتر است یا هایفو

معمولا توصیه می شود که بیماران قبل از مراجعه به کلینیک های درمانی، اطلاعاتی در رابطه با روش های مختلف درمانی داشته باشند؛ البته پزشک نیز توضیحات لازم را در رابطه با روش های مختلف به بیمار ارائه می دهد. به این ترتیب بیمار با آگاهی کامل نسبت به یک روش، مزایا و معایب آن، فرصت تصمیم گیری دارد. ما هدف خود را عرضه بهترین و با کیفیت ترین ابزار مراقبت از پوست و زیبایی به مخاطبین خود قرار داده ایم.

آر اف بهتر است یا هایفو

انجام  آر اف در کنار لیزر لیپولیز یک روش موثر و توانمند برای لیفت گردن است که تقریبا هیچ رقیبی در این زمینه ندارد . متورم شدن پوست یکی از نشانه‌ های آسیب جدی به سلول‌های پوست می‌باشد و می‌تواند سیستم ایمنی افراد را به شدت تحریک نماید. پس از انجام این فرآیند زیبایی، جریان خون بافت مورد نظر به میزان قابل توجهی افزایش می‌ یابد و آب میان بافتی بیشتری در آن ناحیه جمع می‌شود و این علائم خود را به شکل تورم نشان می‌دهند. نکته قابل توجه این است که نباید دستگاه هایفو را بسیار پیچیده بدانید. در سونوگرافی امواج اولتراسوند برای مشاهده اجزای داخل بدن و یا جنین در شکم مادر استفاده می‌شود.

تفاوت هایفوتراپی و RF

امواج پر توان مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFH) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود. از زمان معرفی در سال 2012، استفاده از این روش درمانی به سرعت گسترش پیدا کرد و هم اکنون متخصصان در سراسر جهان از دستگاه های پیشرفته هایفو تراپی برای بیماران خود استفاده می کنند. به‌طور کلی روش آر اف برای افراد بالای 35 سال توصیه می‌شود؛ اما اگر فردی در حدود سنی بین 25 تا 30 سال باشد و مشکلات جدی پوست داشته باشد، می‌تواند از این روش درمانی استفاده کند. زیرا آر اف نیز مانند هایفو باعث تحریک کلاژن سازی در پوست شده، و این فرایند در پوست زمان بر است.

از بین بردن غبغب ، چربی های زیر فک و چانه از دیگر کاربردهای این پروسه می باشد. امواج حاصل از این دستگاه با نفوذ در لایه های پوست و تاثیرگذاری بر لایه درم ، موجب بهبود و سفت شدن ساختار پوست می شود. یکی از جدیدترین تکنولوژی های موثر در جوانسازی و زیبایی پوست ، آر اف فرکشنال می باشد. از این دستگاه می توان برای برطرف کردن بسیاری از عیوب و مشکلات پوستی صورت استفاده نمود و شاهد نتایج درخشان و فوق العاده آن در مدت زمان کوتاهی بعد از درمان بود. این روش از آنجایی که کم تهاجمی در نظر گرفته می شود ، برای انواع پوست و در سنین مختلف قابل انجام است.

برای جوانسازی پوست آر اف بهتر است یا هایفو؟

این امواج حداکثر تا عمق 3 میلی‌متری پوست نفوذ می‌کنند و جهت برانگیختن دو نوع واکنش به صورت انتخابی به بافت‌های پوست حرارت می‌دهند. آر اف (RF) مخفف Radio Frequency و به معنی فرکانس رادیویی می باشد. آر اف با امواج رادیویی در لایه پوست حرارت ایجاد کرده، و باعث افزایش کلاژن و الاستین در پوست می شود.

تنها تفاوت آن ها عمق و طریقه اعمال امواج رادیو به پوست است، که باعث نتایج متفاوت می شود. تفاوت دیگر این دو روش در این است که هر کدام از آن ها بر لایه های مختلفی از پوست تاثیرگذارند. در روش هایفو از امواج صوتی استفاده می شود که این امواج تاثیرات عمیق تری روی پوست دارند. به عبارت دیگر هایفوتراپی روی بخش های عمیق تر پوست تاثیر گذار است. انرژی ساطع شده از این دستگاه از لایه درم فراتر رفته و به لایه های عمیق تر پوست می رسد. با توجه به عمق بیشتر تاثیر، کلاژن تازه بیشتر و با کیفیت تر تولید می شود.

با فرض اینکه هیچ مشکلی که روند درمان هایفو را مختل سازد، وجود ندارد، خود را به موقع به مرکز درمانی برسانید. این کار شما را آرام نگه می دارد و هر نوع اضطراب را از بین می برد. هایفو یک درمان بدون درد و غیرتهاجمی است، بنابراین اضطراب نداشته باشید.

آر اف بهتر است یا هایفو

توجه به این نکته ضروریست که در حالی که مقداری بهبود در سفت کردن و لیفت پوست بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است، بهترین نتایج هایفوتراپی یا آراف طی 2 تا 3 ماه ایجاد می شود. خوب است بدانید که هر دو این روش ها به صورت غیر جراحی و غیر تهاجمی سبب کلاژن سازی و بازسازی پوست در لایه های عمیق می شوند. در روش هایفوتراپی پوست صورت به کمک امواج دستگاه هایفو چیست اولتراسوند و یا فراصوت لیفت و سفت می شود. همچنین لازم است بدانید که هایفوتراپی نسبت به آر اف فرکشنال به عمق بیشتری از پوست نفوذ پیدا می کند. در حالی که در RF فرکشنال در تهران ، برای تحریک کلاژن و از بین بردن چین و چروک ها از اشعه لیزر استفاده می کند. پس از اتمام این پروسیجر پوست سفت شده و ظاهر آن دچار تغییرات چشمگیری می شود.

  • جالب است بدانید که دستگاه های جوانسازی یاد شده، می توانند به کمک امواج اولتراسوند و رادیو فکانسی خود، به راحتی چین و چروک های پوست را رفع نموده و زیبایی را برای شما به ارمغان آورد.
  • درد یکی از اولین عوارض استفاده از هایفوتراپی می‌باشد و می‌تواند برای مدتی فرد را اذیت کند.
  • هایفو در یک جلسه انجام شده، و ماندگاری نتایج آن تا یک سال می باشد.

پس از درمان با آراف فرکشنال بیماران خیلی زود نتایج درمان را در خود احساس می‌کنند اما نتیجه نهایی معمولا 2 ماه بعد از دوره درمان، خود را نشان می‌دهد. ماندگاری نتایج درمان بسیار بالاست اما گاهی ممکن است بیمار دوباره نیاز به درمان پیدا کند. در روش آر اف فرکشنال هر چه امواج به سطح عمیق‌تری نفوذ کنند، تاثیر حرارت کمتر می‌شود؛ لذا این روش درمانی با محدودیت‌هایی همراه است. امواج منتشر شده، گرما و انرژی را با خود به عمق پوست می‌برند و با افزایش جریان مایع به درون سلول‌ها تاثیر مثبتی بر سیستم‌های عروقی و لنفاوی می‌گذارند.

آر اف بهتر است یا هایفو

این احتمال وجود دارد که تا یک ساعت پس از جلسه دردی را در این نواحی حس کنید. زمانی که انجام این عمل زیبایی به پایان رسید می توانید بعد از آن به خانه روید و به کار های عادی خود برسید. در صورتی که هرگونه سابقه زخم و جراحت در گذشته داشته اید حتما با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney