با معطل شدن بخشودگی وام دانشجویی، میلیون‌ها نفر از خود می‌پرسند که چه چیزی برای پولشان پیش می‌آید

میلیون‌ها وام‌گیرنده وام دانشجویی فکر می‌کردند با اعلام برنامه کاهش بدهی‌های دانشجویی خود در ماه اوت، رئیس جمهور بایدن، بار بدهی برداشته شد. اکنون برنامه های مالی آنها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

حدود 22 میلیون نفر از زمانی که درخواست ها در اکتبر در دسترس قرار گرفته است، برای 20000 دلار تخفیف بدهی دانشجویی درخواست داده اند. کاخ سفید گفت: 14 یا به طور خودکار واجد شرایط این برنامه بودند. چند روز بعد، یک دادگاه استیناف فدرال به طور موقت دولت را از انجام اقدامات بیشتر متوقف کرد و در مورد اینکه آیا این بدهی برداشته خواهد شد یا خیر.

انتظار می‌رود دادگاه در روزهای آینده تصمیم بگیرد که آیا برنامه دولت را برای مدت طولانی‌تری مسدود کند، در حالی که رهبران جمهوری‌خواه در شش ایالت آن را به چالش می‌کشند. کاخ سفید که علیه جایگاه قانونی ایالت ها برای به چالش کشیدن این طرح بحث کرده است، گفت وام گیرندگان باید تا زمانی که چالش های قانونی در دادگاه وجود دارد، به درخواست برای تخفیف وام ادامه دهند.

اسکات بوکانان، مدیر اجرایی اتحاد خدمات وام دانشجویی، یک گروه تجاری که نماینده ارائه دهندگان وام است، گفت: چشم انداز یک چالش قانونی از همان ابتدا امید وام گیرندگان را کاهش داده است. او به وام گیرندگان هشدار داد که تا زمانی که ببینند پول به حسابشان می رسد، از انجام برنامه های مالی که به کاهش بدهی بستگی دارد، خودداری کنند.

“تا زمانی که دولت واقعاً این کار را انجام ندهد، کار در حال انجام است.” بوکان گفت. من نمی‌روم بیرون و ماشین گران‌تری نمی‌خرم، زیرا فکر می‌کنید 10000 دلار خواهید داشت.»

زمانی که طرح کاهش بدهی اعلام شد، سیندی مالت هیجان‌زده شد. خانم. مالت، یک استراتژیست محتوا 39 ساله در یک شرکت فناوری در لاگو ویستا، تگزاس، آن را فرصتی برای او و همسرش می‌دانست که نسبت بدهی به درآمد خود را کاهش دهند، چیزی که آنها را از هدفشان باز می‌داشت. خرید خانه پس از شنیدن این خبر، آنها قصد داشتند از ژانویه شکار خانگی را آغاز کنند.

راهنمای WSJ برای وام های دانشجویی

  • دانلود راهنمای رایگان برای کمک به پیمایش افسانه ها و سوء تفاهم ها در مورد بدهی دانشگاه.

این برنامه ها فعلا متوقف شده اند. خانم. مالت می‌گوید که احساس می‌کند کمی شکست خورده است، نمی‌داند چه زمانی یا اینکه لغو حدود 13000 دلار بدهی دانشجویی‌اش ممکن است اتفاق بیفتد. به عنوان دریافت کننده گرنت پل، خانم. طبق برنامه دولت، مالت واجد شرایط دریافت 20000 دلار کاهش بدهی خواهد بود.

او گفت: “من هیچ برنامه ای نمی کشم.” ما فقط می‌خواهیم برای انجام کارهایی که سال‌ها انجام داده‌ایم برنامه‌ریزی کنیم.»

همچنین وام گیرندگانی که به پرداخت وام‌های خود در سراسر تعطیلی پرداخت‌ها و بهره‌های فدرال ادامه دادند، که از زمان شروع همه‌گیری در مارس 2020 به قوت خود باقی مانده است، احساس ضربه می‌کنند.

رایان بانوئلوس، یک حسابدار 33 ساله که در حومه دنور زندگی می‌کند، پس از اینکه متوجه شد واجد شرایط بخشش وام تا سقف 20000 دلار است، فوراً از سرویس‌دهنده وام خود برای پرداخت‌هایی که در طول تعطیلات انجام داده بود، درخواست بازپرداخت کرد.

آقای. بانوئلوس بیش از 20000 دلار را که از طریق چک کاغذی پرداخت کرده بود دریافت کرد. سپس موجودی وام او افزایش یافت. او اکنون آن وجوه را در یک حساب پس انداز پربازده دارد تا سرنوشت برنامه مشخص شود. او این احساس را دوست ندارد که نمی داند کجا باید برود، اما نمی داند چگونه می تواند به جلو حرکت کند.

پس از تلاش بسیار برای پرداخت این بدهی، او گفت که دیدن تراز وام – حتی به طور موقت – بازگردانده شده است.

او گفت: «زمانی که آن چک‌ها را از طریق پست دریافت کردم، احساسی بود – نه به روش خوبی. “من یک جلسه گریه کوچک داشتم.”

دالیه جیمنز، استاد دانشکده حقوق ایروین دانشگاه کالیفرنیا، گفت که توقف موقت این طرح ممکن است برخی وام گیرندگان را سردرگم کند و آنها را از ارائه درخواست منصرف کند. او توصیه کرد که هر کسی که فکر می کند واجد شرایط است درخواست دهد، زیرا لغو همچنان ادامه دارد.

یک عنصر دیگر از عدم اطمینان این است که توقف پرداخت وام های دانشجویی فدرال در طول همه گیری همه گیر قرار است در دسامبر به پایان برسد. 31. کاخ سفید تخمین زد که حدود 20 میلیون وام گیرنده واجد شرایط هستند که در صورت لغو موجودی موجودی آنها به صفر برسد، اما خانم. جیمنز خاطرنشان کرد که برای وام گیرندگانی که نمی دانند تا سال آینده بدهی خود را لغو خواهند کرد یا خیر، بودجه برای ماه های آینده ممکن است دشوار باشد.

وام گیرندگان باید در این مدت برای چندین نتیجه احتمالی بودجه داشته باشند. بوکان از اتحاد خدمات وام دانشجویی. او گفت که آنها می توانند با سرویس دهنده وام خود تماس بگیرند تا دریابند که چگونه کاهش بدهی ممکن است بر پرداخت های ماهانه آینده آنها تأثیر بگذارد یا سعی کنند خودشان آن را محاسبه کنند تا بتوانند برای از سرگیری پرداخت ها در ژانویه آماده شوند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

آینده برنامه کاهش بدهی دانشجویان چیست؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

کیتلین زالوم، یک انسان شناس فرهنگی در دانشگاه نیویورک و نویسنده کتاب “بدهی: چگونه خانواده ها باعث می شوند دانشگاه به هر قیمتی کار کند”، گفت که عدم اطمینان برای آمریکایی هایی که بدهی های دانشجویی دارند، احساس آشناست. بسیاری از وام گیرندگان در طول سال‌ها از اطلاع از تغییرات در پرداخت ماهانه خود متعجب شده‌اند و به گذر از انبوهی از بوروکراسی عادت کرده‌اند.

پروفسور پروفسور می گوید: «این مکث اخیر شکل دیگری از عدم قطعیت را در بالای یک وضعیت نامشخص ایجاد می کند. ظالوم گفت.

برخی از وام گیرندگان می گویند که اگر بازپرداخت بدهی هرگز محقق نشود، تعجب نخواهند کرد.

اگرچه دانیلا کاپیسترانو، 40 ساله ای که یک آژانس خلاق و استراتژی دیجیتال در منطقه نیواورلئان را اداره می کند، هفته گذشته درخواستی را برای کاهش بدهی پر کرد، اما آنها گفتند که تا حدودی نسبت به لغو بدهی به زودی تردید دارند. با توجه به ناامیدی های قبلی آنها در مدیریت بدهی های دانشجویی، که به گفته آنها احساس می شود در برزخ هستند، عدم اطمینان فعلی در مورد لغو بدهی به سختی جدید به نظر می رسد.

پیشتر: پرزیدنت بایدن در ماه اوت گفت که دولت او تا 20000 دلار بدهی وام دانشجویی فدرال را برای ده ها میلیون آمریکایی خواهد بخشید. برآوردهای مستقل نشان می دهد که این طرح در طی 10 سال بیش از 300 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت. عکس: ایوان ووچی/AP

به جولیا کارپنتر در julia.carpenter@wsj.com و جو پینسکر در joe.pinsker@wsj.com بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney