باربارا والترز، روزنامه نگار برنده جایزه امی در سن 93 سالگی درگذشت اخبار جهان

باربارا والترز، روزنامه‌نگار و مصاحبه‌گر مشهور برنده جایزه امی در سن 93 سالگی درگذشت. به گفته ورایتی، یک مستقر در ایالات متحده، والترز با برجسته‌ترین چهره‌های سیاست و سرگرمی، از کاترین هپبورن گرفته تا مونیکا لوینسکی تا جیمی کارتر و انور سادات مصاحبه‌هایی انجام داد. رسانه خبری او زمانی پردرآمدترین روزنامه‌نگار تلویزیونی بود و سالانه 12 میلیون دلار در ABC درآمد داشت، جایی که از سال 1976 تا زمان بازنشستگی از ABC News و برنامه محبوبش “The View” در می 2014 در آنجا کار کرد. 12 سال قبل از آن در برنامه “امروز” NBC، و در سراسر جهان به طور گسترده ای شناخته شده است.

باربارا یک افسانه واقعی بود، نه تنها برای زنان در روزنامه‌نگاری، بلکه برای خود روزنامه‌نگاری پیشگام بود. او یک خبرنگار بی نظیر بود که بسیاری از مهم ترین مصاحبه های زمان ما را از سران کشورها گرفته تا بزرگ ترین افراد مشهور و نمادهای ورزشی دریافت کرد. بیش از سه دهه بود که خوشحال بودم که باربارا را همکار خطاب کنم، اما مهمتر از آن، توانستم او را دوست عزیز خطاب کنم. باب ایگر، مدیر عامل شرکت والت دیزنی در بیانیه‌ای گفت: او برای همه ما در شرکت والت دیزنی تنگ خواهد شد و ما عمیق‌ترین تسلیت خود را به دخترش، ژاکلین، ابراز می‌کنیم.

همچنین بخوانید : اندرو تیت کیست؟ اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی آلوده در رومانی دستگیر شد

همه چیز درباره باربارا والترز، روزنامه نگار برنده جایزه و مصاحبه کننده مشهور:

باربارا جیل والترز در 25 سپتامبر 1929 در بوستون به دنیا آمد. پدرش، لو والترز، مالک کلوپ شبانه بود. او در دبیرستان میامی بیچ و مدرسه فیلدستون نیویورک و مدرسه برچ واتن تحصیل کرد. طبق گزارش Variety، او از کالج سارا لارنس با مدرک لیسانس زبان انگلیسی فارغ التحصیل شد. والترز سه بار ازدواج کرد، ابتدا با باب کاتز در سال 1955، با لی گوبرز، که با او یک دختر به نام ژاکلین را به فرزندی پذیرفت. و مرو ادلسون تهیه کننده تلویزیونی که برای دومین بار در سال 1992 از او جدا شد.

والترز یک روزنامه‌نگار نمادین بود و چندین بار نامزدی امی در روز را برای بهترین مجری برنامه تاک شو برای کارش در «نما» دریافت کرد که در سال‌های 2003 و 2009 برنده شد. 1983. ورایتی گزارش داد که او همچنین در سال 1975 برای «امروز» برنده جایزه امی روزانه شد و یک امی خبری و مستند را برای کارش در ABC در مورد پوشش دهی هزاره به اشتراک گذاشت.

(با ورودی های ANI)

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما