اولین بازی Ananya Panday OTT ‘Call Me Bae’ اعلام شد، Varun Dhawan وارد صحنه شد – تماشا | اخبار مردم

بمبئی: Ananya Panday بازیگر بالیوودی قرار است نقش اصلی سریال پخش آتی «Call Me Bae» را بازی کند. بازیگر وارون داوان ویدیویی سرگرم‌کننده را به اشتراک گذاشت که در آن آنانیا پاندی را به عنوان Bae در سریال آینده در روز پنجشنبه معرفی کرد. در این ویدئو، آنانیا را می‌توان دید که مد لباس درونی‌اش را هدایت می‌کند، و وارون را با تفاوت‌های ظریف مد و مد در یک مونولوگ پر جنب و جوش آموزش می‌دهد. دوربین ها برای این سریال شروع به کار کرده اند.

«مرا بائه صدا کن» داستان یک مد روز میلیاردر به نام بائه (با بازی آنانیا پاندی) را دنبال می‌کند که خانواده فوق‌العاده ثروتمندش به دلیل یک رسوایی هولناک از او رد شده است. او برای اولین بار به حال خود رها می شود زیرا بر کلیشه ها غلبه می کند، در مورد تعصبات مذاکره می کند و خود واقعی خود را در این سفر کشف می کند.

یک محصول سرگرمی دارماتیک، با کاران جوهر، آپوروا مهتا و سامن میشا به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی، «مرا بائه صدا کن» به کارگردانی کولین دکونا ساخته شده است.

این سریال که توسط ایشیتا مویترا ساخته شده و نویسندگی سریال را با سمینا موتلکار و روهیت نیر نیز بر عهده داشته است، به زودی در پرایم ویدیو در دسترس خواهد بود.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما