افشای پشت پرده ای وتوی کیزینی کیمیتی تنی و ابڑای سکوچیک!

خداداد افشاریان یکی از اعضای هیات مدیره در یکی از برنامه های تلویزیونی از پیوستن میرشاد مجدی رئیس فدراسیون فوتبال به علی دایی برای سرمربیگری تیم ملی خبر داد.

سرمربی اسبق تیم ملی با توجه به فضایی که در فضای مجازی حاکم شده بود به این پیشنهاد پاسخ منفی داد. به همین دلیل اعضای هیات مدیره بقیه نظر فنی را به تصمیم کمیته فنی دادند.

یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خود نداشت، در پاسخ به این سوال که آیا این کار ممنوع نیست که فدراسیون فوتبال با او وارد مذاکره شود؟ گفت: هیک حکمی از سوی رکان از سوی رکندی فیدرانی فوتبال علیه علی دایی هیک نیده است و آن چنین است که هو کو کیه که کار نیست.

وی همچنین در پاسخ به این موضوع که چرا ابتدا اعضای هیئت مدیره با علی دایی مذاکره کردند و سپس اعضای کمیته فنی رای دادند، گفت: تصمیم کمیته فنی این بود که علی دایی با سرمربی تیم جایگزین شود. تیم. به همین دلیل میرشاد مجدی با علی دایی وارد مذاکره شد و زمانی که علی دایی به این پیشنهاد پاسخ منفی داد، طبیعی بود که هیئت مدیره تصمیم را به کمیته فنی می برد. چون قبل از فدراسیون فوتبال راه دیگری وجود نداشت.

منبع: اخبار

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney