اف‌بی‌آی می‌گوید که گارد ملی هوایی تنسی به‌صورت آنلاین درخواست قاتل شدن داده است. این یک سایت جعلی بود و اکنون با اتهاماتی روبرو استCNN

به گفته وزارت دادگستری، یک گارد ملی هوایی تنسی پس از درخواست قاتل در یک وب سایت جعلی «استخدام» متهم شده است.

جوزیا ارنستو گارسیا، 21 ساله، روز پنجشنبه پس از ارسال یک درخواست شغلی در سایت rentahitman.com، یک وب‌سایت تقلید آمیز که شامل «شاهدات» از مشتریان متهم به قاتل بود، متهم شد.

طبق یک خبر وزارت دادگستری، این وب سایت در ابتدا در سال 2005 برای “تبلیغ یک شرکت نوپا در زمینه امنیت سایبری” ایجاد شد. این شرکت شکست خورد و در دهه بعد درخواست های زیادی برای خدمات قتل در ازای اجاره دریافت کرد.

گارسیا در ماه فوریه اظهار داشت که “تجربه نظامی و تجربه تفنگ” دارد و بر اساس شکایت کیفری ارائه شده در روز پنجشنبه درخواست “شرح شغلی عمیق” کرده است.

گارسیا این درخواست اولیه را پیگیری کرد و سایر مدارک شناسایی و رزومه ای را ارائه کرد که نشان می داد او یک تیرانداز خبره بوده و از ژوئیه 2021 در گارد ملی هوایی بوده است. در رزومه همچنین نام مستعار گارسیا “Orucu” ذکر شده است.” تجربه نظامی او. و تیراندازی، دادگستری وزارت امور خارجه در یک بیانیه خبری گفت.

گارسیا چند روز بعد ایمیل دیگری فرستاد، وی با توجه به شکایت خود گفت که پس از ارسال رزومه پاسخی نداده است.

به گفته محققان، گارسیا در ایمیلی نوشت: «چرا من این شغل را می‌خواهم* من به دنبال شغلی با درآمد خوب و مرتبط با تجربه نظامی خود هستم (ضربه زدن و کشتن یک هدف مشخص شده) تا بتوانم از فرزندم در جاده حمایت کنم. چه بگویم، من از کاری که انجام می‌دهم لذت می‌برم، پس اگر بتوانم شغلی مشابه (مثل این شغل) پیدا کنم، مرا به عنوان مربی استخدام کن!»

پس از اینکه گارسیا ایمیل های بعدی بیشتری ارسال کرد، صاحب وب سایت – به دستور FBI – با ایمیلی پاسخ داد: “یک هماهنگ کننده میدانی، جوشیا، در آینده نزدیک با شما تماس خواهد گرفت. زمانی که آنها در دسترس باشند پیامی دریافت خواهید کرد. زمان بندی بر اساس نیازهای مشتری است.” – در شکایت آمده است.

در 5 آوریل، یک مامور مخفی FBI برای یک مصاحبه تلفنی با گارسیا تماس گرفت و او پرسید: “چه زود می توانم شروع کنم؟” سوال را پرسید. و “پرداخت ها چگونه به نظر می رسند؟” با توجه به شکایت

مامور مخفی از گارسیا پرسید که آیا راحت است که انگشتان یا گوش هایش را به عنوان جایزه بگیرند یا به درخواست مشتری شکنجه شوند.

بر اساس این شکایت، گارسیا گفت: “اگر این امکان وجود داشته باشد و من توانایی انجام آن را داشته باشم، بیش از حد توانایی هستم.”

در یک ملاقات انفرادی با یک مامور مخفی در روز چهارشنبه، گارسیا “یک بسته هدف” شامل عکس ها و نام، وزن، سن، قد، آدرس و اطلاعات شغلی هدف ساختگی ارائه شد. او گفت.

در این شکایت به گارسیا گفته شد که هدف، شوهر مشتری بوده است، او نسبت به او خشونت آمیز بوده و مشتری 5000 دلار برای این کار با 2500 دلار پیش پرداخت پرداخت کرده است.

بر اساس بیانیه وزارت دادگستری، گارسیا پس از موافقت با شرایط حل و فصل قتل، از مامور درخواست کرد که آیا باید عکسی از جسد ارائه دهد. گارسیا بعداً توسط ماموران FBI دستگیر شد، که بعداً در بازرسی از خانه او یک تفنگ AR پیدا کردند.

گارسیا متهم است که از تسهیلات بازرگانی بین ایالتی برای ارتکاب قتل اجیر استفاده می کند. وزارت دادگستری گفته است که اگر او مجرم شناخته شود، تا 10 سال زندان در انتظارش است.

CNN نتوانست با وکیل گارسیا برای اظهار نظر تماس بگیرد. گارسیا قرار است بعدازظهر سه شنبه در دادگاه حاضر شود.

CNN برای اظهار نظر با گارد ملی هوایی تماس گرفته است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام