اسکوتر برقی Ola S1 با قیمت 1 میلیون روپیه در هند عرضه شد و برد باتری 131 کیلومتری دارد | اخبار خودروهای برقی

Ola Electric اسکوتر برقی Ola S1 را با قیمت 99999 روپیه در بازار هند عرضه کرده است. علاوه بر این، این شرکت رزروهای مدل جدید اسکوتر را با قیمت 499 روپیه باز کرده است. لازم به ذکر است که مصرف کنندگان می توانند اسکوتر را از 2 سپتامبر خریداری کنند. بازار هند.

در مورد طراحی، Ola S1 بسیار شبیه به S1 Pro است و بر اساس همان پلتفرم ساخته شده است. اسکوتر برقی جدید همان بدنه صاف و منحنی های بدون درز S1 Pro را دارد. همچنین این اسکوتر برقی در چهار رنگ مشکی جت، نقره ای مایع، سفید چینی و نئو نعنایی به فروش می رسد.

با توجه به ویژگی ها و فناوری اسکوتر، همه چیز مانند Ola S1 Pro است. ویژگی هایی مانند اتصال بلوتوث، سیستم ناوبری و غیره را دریافت می کند. علاوه بر این، همان نرم‌افزار Move OS را دریافت می‌کند که می‌تواند به Move OS 3 به‌روزرسانی شود، که سازنده خودروهای الکتریکی قول داده است آن را در Diwali راه‌اندازی کند. علاوه بر این، آنها همچنین قول دادند که هایپر شارژرهای بیشتری را برای شارژ سریع تر اسکوترها راه اندازی کنند.

همچنین بخوانید: اسکوتر برقی Ola S1 Pro با رنگ جدید «خاکی» به تعداد 1947 دستگاه عرضه شد.

اکنون که در مورد قدرت صحبت می کنیم، Ola S1 با یک بار شارژ با یک بار شارژ 3 کیلووات ساعت و برد تایید شده ARAI 131 کیلومتر نیرو می گیرد. علاوه بر این، اسکوتر اکنون سه حالت سواری به نام های حالت Eco، حالت عادی و حالت ورزشی ارائه می دهد. در حالت اکو، اسکوتر مسافت 128 کیلومتر، در حالت عادی 101 کیلومتر و در حالت اسپرت 90 کیلومتر را ارائه می دهد.

در همین حال، Ola Electric رنگ جدید خاخی را به عنوان نسخه محدود برای Ola S1 Pro عرضه کرده است. لازم به ذکر است که تنها 1947 دستگاه از اسکوتر برقی نسخه محدود در هند به فروش می رسد. این اولین بار نیست که این شرکت نسخه محدود رنگی از اسکوتر را عرضه می کند. پیش از این، Ola S1 Pro در رنگ خاکستری در هولی فروخته شد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney