اسکالیس که یک جمهوری خواه است، نامزدی را برای رئیس مجلس برنده می شود، اما به نظر می رسد که از نظر رای کم است

جمهوری خواهانی که مجلس نمایندگان ایالات متحده را کنترل می کنند، روز چهارشنبه پس از برکناری کوین مک کارتی در هفته گذشته، استیو اسکالیز را به عنوان رئیس مجلس نامزد کردند، اما وی پس از عدم کسب حمایت لازم برای جلب رای کامل مجلس، اقدامات بیشتر را به تعویق انداخت.

ارسال شده توسط:

2 دقیقه

اسکالیس، که در حال حاضر شماره 2 در نردبان رهبری جمهوری خواهان است، در یک رای گیری مخفی از رقیب خود، جیم جردن پیشی گرفت تا نامزدی حزب خود را برای مقام عالی تضمین کند.

به قانونگذاران گفته شد که منتظر رای گیری در ساعت 15:00 به وقت شرقی (1900 GMT) باشند، اما پس از آن که چندین حامی اردنی گفتند که در رای گیری مجلس از اسکالیزا حمایت نخواهند کرد، ساعت فرا رسید و هیچ اقدامی صورت نگرفت.

از آنجایی که جمهوری خواهان مجلس را با اکثریت اندک 221-212 کنترل می کنند، تنها تعداد انگشت شماری می توانند از عهده جدایی بروند و انتظار نمی رود دموکرات ها به هیچ یک از نامزدهای جمهوری خواه رای دهند.

اسکالیس 58 ساله به خبرنگاران گفت: “ما سخت کار می کنیم تا متحد شویم. ما باید متحد شویم زیرا جهان منتظر نیست.” بدیهی است که ما هنوز کار داریم.

پاتریک مک‌هنری، سرپرست پارلمان، به خبرنگاران گفت که رای‌گیری ممکن است همین امروز برگزار شود.

نماینده توماس مسی که به اردن رای داد، گفت: “هنوز تمام نشده است. این یک مسابقه داخلی بود. اکنون مسابقه خارجی آغاز می شود.” ماسی و گفت که انتظار دارد قبل از رای گیری به صورت خصوصی با اسکالیس ملاقات کند.

نمایندگان گفتند که 113 برای Scalise و 99 برای اردن است.

به گفته این منبع که نخواست نامش فاش شود، جردن قصد دارد به اسکالیس در زمین رای دهد و همکارانش را به انجام همین کار تشویق می کند.

در ژانویه، مک کارتی قبل از اینکه سخنران شود مجبور شد 15 دور رای گیری را تحمل کند.

قبل از انتخاب اسکالیس، جمهوریخواهان پیشنهادی را رد کردند که بر اساس آن نامزد آنها باید 217 رای از 221 رای را کسب کند. این به اسکالیس اجازه داد تا به سرعت نامزدی را به دست آورد، اما این سوال را باز گذاشت که آیا نبرد او برای نقش گوینده در ژانویه تکرار خواهد شد، که بیش از چهار روز طول کشید.

کت کامک، نماینده جمهوری خواه، پیش بینی کرد که این رأی گیری «حمام خون… ادامه هرج و مرج در مجلس» خواهد بود.

جمهوری خواهان می گویند که باید به سرعت خلأ رهبری را حل کنند که مجلس نمایندگان را از بحث در مورد جنگ در اسرائیل، تصویب کمک های بیشتر به اوکراین و تصویب قوانین مربوط به هزینه ها قبل از پایان بودجه فعلی دولت در 17 نوامبر باز می دارد.

اسکالیس گفت که اولین اقدام او به عنوان سخنران، برنامه ریزی برای رای گیری در مورد قطعنامه ای است که در آن روشن شود که ایالات متحده در جنگ با شبه نظامیان حماس در غزه در کنار اسرائیل می ایستد.

برای برکناری مک کارتی در هفته گذشته تنها به هشت جمهوری‌خواه نیاز بود که می‌تواند رهبری مجلس را برای هر رئیس جدید دشوار کند.

اگرچه مک کارتی اولین سخنران در تاریخ ایالات متحده بود که با رای گیری رسمی از سمت خود برکنار شد، اما دو نفر آخر تحت فشار تندروهای جمهوری خواه از مقام خود خارج شدند.

آمریکایی ها به توانایی کنگره برای غلبه بر اختلافات حزبی و درگیری های داخلی جمهوری خواهان که منجر به برکناری مک کارتی در 3 اکتبر شد، اعتقاد چندانی ندارند. حدود 64 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی رویترز/ایپسوس در هفته گذشته گفتند که باور ندارند سیاستمداران واشنگتن بتوانند این موضوع را مدیریت کنند. اختلافات حزبی را به نفع ملت کنار بگذارید.

(رویترز)

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام