احتمال وقوع زلزله روی نیمکت تیم ملی اسپانیا

کد خبر: 1944562 |
26 ژوئن 1402 ساعت 15:06 |
29.6 هزار بازدید |

6
نقطه نظر

اگر به کرواسی ببازند

به گزارش آس، اسپانیایی ها ممکن است به زودی سرمربی تیم ملی خود را تغییر دهند.

احتمال وقوع زلزله روی نیمکت تیم ملی اسپانیا

به گزارش “ورزش سه”، اگر اسپانیا روز یکشنبه در فینال لیگ ملت ها کرواسی را شکست ندهد، شاید ریس روبیالس سرمربی محبوب این تیم از روی نیمکت کنار گذاشته شود و لوئیس دلافونته جایگزین او شود. بله، لوئیس دلافونته ممکن است یکشنبه برای آخرین بار هدایت اسپانیا را بر عهده بگیرد.

1887606

به گزارش AAS، اگر اسپانیا شب گذشته در مرحله نیمه نهایی از ایتالیا حذف می شد، دلافونته بعد از بازی از زمین بیرون می رفت. با این حال، اسپانیا پیروز شد و پس از مارس دلافونته دومین برد خود را در سومین حضورش روی نیمکت کسب کرد. در صورت قهرمانی قطعا در شهریور سرمربی اسپانیا خواهد ماند.

1887938

لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، یکی از سرسخت ترین حریفان دلا فوئنته است. به گزارش روزنامه AAS، در ابتدا حتی خود مربی هم قصد جدایی داشت که با مخالفت فدراسیون مواجه شد. اما روزنامه نگاران اخیرا متوجه شده اند که لوئیس روبیالس نظر مثبتی نسبت به آندونی آیرائولا، مدافع سابق اتلتیک بیلبائو و مربی فصل گذشته رایو وایکانو دارد.

رایو اگرچه قرارداد و شرایط بسیار بهتری را به او پیشنهاد داد اما او آن را نپذیرفت و دیروز باشگاه را ترک کرد. او با لیدز انگلیس در تماس است و حالا منتظر پیشنهادی از لیگ برتر یا تیم های بزرگ لیگ اسپانیا است. قرارداد با دلاور تا پایان یورو 2024 اعتبار دارد، اما شاید در صورت شکست، کرواسی را ترک کند و اسرائیل جایگزین او شود.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney