آنها از صد مشاور در مورد ارز دیجیتال پرسیدند. یک پاسخ برجسته بود

در این فرآیند، ما پیشنهاد می کنیم که یک معیار استفاده از پول نقد مفیدتر از سایر معیارها باشد. احراز هویت دو مرحله ای به سادگی یکی از اقدامات احتیاطی امنیتی است که به شما امکان می دهد در صورت تقلب یا تصادف، تراکنش ها را دوبار مجوز دهید. در گزارش قبلی اکتبر 2012، ارز مجازی به عنوان نوعی پول دیجیتال غیرقانونی تعریف شده بود که توسط توسعه دهندگان آن صادر و معمولاً کنترل می شود و در بین اعضای یک جامعه مجازی خاص مورد استفاده و پذیرش قرار می گیرد. به طور مشابه، اگر ارز دیجیتالی صادر شده توسط یک بانک مرکزی خارجی را ایمن تر، پایدارتر یا شاید کارآمدتر و استفاده آسان تر تلقی کنند، ممکن است مردم انتخاب کنند. دسترسی گسترده و ارزان به پول دیجیتال و تراکنش‌های مبتنی بر تلفن می‌تواند راه را برای خدمات مالی برای 1.7 میلیارد نفر بدون حساب‌های بانکی سنتی باز کند. ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا، از طرفداران ارزهای دیجیتال است و این شرکت بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین دارد.

هر دو باعث ایجاد یک سیستم مالی جایگزین جدید شده اند که مقامات چینی را نگران کرده است و اخیراً به سرکوب جک ما، بنیانگذار Alibaba و Ant Financial، که مالک Alipay است، منجر شده است. بر اساس رونوشت ارائه شده توسط FactSet، لین گفت: "افزایش اهرم قابل توجه در صنعت منجر به چندین ورشکستگی با مشخصات بالا شده و باعث بحران اعتماد در کل اکوسیستم دارایی دیجیتال شده است." پول دیجیتال باید به گونه ای تنظیم، طراحی و ارائه شود که به کشورها امکان کنترل بر سیاست های پولی، شرایط مالی، باز بودن حساب سرمایه و رژیم های ارز خارجی را بدهد. حتی SWIFT در حال به روز رسانی پلت فرم خود است و از فناوری دیجیتال برای ارائه پیش اعتبارسنجی داده های ضروری، تشخیص تقلب، تجزیه و تحلیل داده ها و ردیابی تراکنش ها به طور سنتی توسط هر موسسه مالی به صورت جداگانه استفاده می کند. از آنجایی که تقاضا برای CBDC با سطح فعلی استفاده از پول نقد مرتبط است، ما سطح و روند استفاده از پول نقد را برای 11 کشور با استفاده از چهار معیار مختلف تخمین می زنیم. با افزایش این سطح، کشور اصلی کنترل خود را بر سیاست پولی از دست می دهد. کل دیدگاه فلسفی شبکه رد کنترل متمرکز است.

در نهایت، خطر تکه تکه شدن و شکاف دیجیتال جهانی شدید است.

هند اعلام کرد که قصد دارد با حمایت بانک مرکزی این کشور، استحکام کل فرآیند ایجاد، توزیع و استفاده خرده‌فروشی دیجیتال را در زمان واقعی آزمایش کند. باهاما اولین کشور در جهان است که دارای ارز دیجیتال بانک مرکزی (شکل دیجیتالی ارز یک کشور) است. گذر به این دنیای جدید می تواند کسانی را که در آن سوی شکاف دیجیتالی قرار دارند حذف کند. در نهایت، خطر تکه تکه شدن و شکاف دیجیتال جهانی شدید است. سیستم های پرداخت باید به طور فزاینده ای یکپارچه رشد کنند، نه تکه تکه، و باید برای کمک به همه کشورها در برابر شکاف دیجیتالی محافظت کنند. در واقع، هنگامی که بسیاری از کشورها به طور همزمان اقدام می کنند، سرمایه گذاری زیرساخت های عمومی می تواند به افزایش رشد در داخل و خارج از کشور از طریق پیوندهای تجاری کمک کند. تجارت خارجی شامل سیاست هایی مانند تعرفه ها و استانداردهای واردات برای صادرات کالا می شود. کمیسیون معاملات آتی کالا (15 فوریه 2018). "مراقب طرح‌های پمپ و تخلیه ارز مجازی باشید" (PDF).

اولین صندوق بیت کوین تنظیم شده در جولای 2014 در جرسی تأسیس شد و توسط کمیسیون خدمات مالی جرسی تأیید شد. این دلار که "دلار شنی" نامیده می شود، شمول مالی ساکنان 700 جزیره کشور را افزایش می دهد، جایی که خدمات بانکی مانند ماشین های پول نقد همیشه در دسترس نیست. اگر بانک مرکزی وجوه جمع آوری شده از طریق انتشار CBDC را به بخش بانکی منتقل کند، همانطور که در بالا توضیح داده شد. 22 قالیچه به این معنی است که تیم توسعه یک ارز دیجیتال یا پروژه Defi پروژه خود را رها می کند و با سرمایه سرمایه گذاران فرار می کند. بر اساس اعلام PBOC، چالش پیش رو فراهم کردن عرضه معقول ارز دیجیتال و استفاده از آن به عنوان بخشی از توسعه پایدار و پایدار سیستم پولی بین‌المللی است. این استدلال محاسن خود را دارد، اما نیاز به ریزه کاری دارد، و بینش های استراتژیک کلیدی را پنهان می کند که چرا نسخه ارز دیجیتال RMB باعث پذیرش بهتر درازمدت می شود و به چین توانایی بیشتری برای به چالش کشیدن دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره برتر مستقل می دهد. عوامل اساسی مرتبط با اقتصاد در کل

آلبرت انیشتین در Digital Currency

این همچنین می‌تواند توضیح دهد که چرا نسبت M0/M2 چین بسیار پایین است، زیرا سرعت پول از طریق پرداخت‌های تلفن همراه بسیار سریع است و بنابراین برای حمایت از اقتصاد به پول نقد کمتری نیاز صرافی آنلاین است. سوم، بانک مرکزی نمی تواند عرضه ارزهای دیجیتال را در اقتصاد تنظیم کند. آیا می‌توانید تصور کنید که یک بانک مرکزی بیشتر شبیه یک شرکت نرم‌افزاری شود و دائماً نیاز داشته باشد که در لبه فناوری باقی بماند و نیازهای کاربران متنوع و به سرعت در حال تکامل را برآورده کند؟برای بسیاری از افراد بدون حساب بانکی – اما با یک تلفن تاشو در جیب آنها پرداخت شده است – و دری را برای سایر خدمات مالی مانند محصولات پس انداز و اعتباری باز کرده است. انتظار می‌رود شبکه‌های ماهواره‌ای جهانی (استارلینک، وان وب و سایرین) خدمات پهنای باند گسترده، از جمله برای کشورهای با درآمد پایین‌تر را تا سال 2022 ارائه دهند. اما استراتژی گنجاندن مالی نمی‌تواند به سیگنالی که به سادگی از آسمان می‌افتد تکیه کند.

در 25 مارس 2022، پاول زاوالنی اظهار داشت که روسیه ممکن است در پاسخ به تحریم‌های ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین در سال 2022، بیت کوین را برای پرداخت برای صادرات نفت و گاز بپذیرد. دولت آماده ارائه چه راهکارهایی است؟ در عین حال، آنها باید راحتی، انعطاف پذیری، دسترسی، حریم خصوصی و سهولت استفاده را در پرداخت های فرامرزی ارائه دهند. تی ربیع سانکار، معاون رئیس بانک مرکزی RBI که آن را ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) می نامد، گفته بود که این ارز مانند ارز فیات و قابل مبادله یک به یک با ارز فیات خواهد بود. مو گفت: «ارز دیجیتال بانک مرکزی را می توان به راحتی وجه نقد به گردش درآورد.

اگر شما بیش از مقدار معینی ارز دیجیتال نگه دارید، ممکن است برخی از بانک های مرکزی کارمزدی را اعمال کنند. کارمزد سیم کشی پول اغلب تا 7 درصد از ارزش یک تراکنش را می گیرد و بانک جهانی تخمین می زند که کاهش هزینه ها به 2 درصد می تواند سالانه 16 میلیارد دلار به حواله های ارسالی به کشورهای کم درآمد کمک کند. استیبل کوین‌ها می‌توانند نوعی پول الکترونیکی باشند، اما در طرح‌های دیگری نیز وجود دارند که ارزش آن‌ها متغیرتر است. در واقع، قبل از ورود نوآوری های پرداخت به بازار، کشورها باید ظرفیت نظارتی و نظارتی را به طور کلی افزایش دهند. انقلاب پول دیجیتال در مقیاس جهانی اتفاق خواهد افتاد.

یک کارگر در ایالات متحده را در نظر بگیرید.

راه‌حل‌های جدیدی مانند پلت‌فرم‌های تسویه حساب و مبادله چندجانبه، و همچنین هنجارها یا اصول مشترک برای طراحی پول دیجیتال برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی، مانند جریان‌های حواله، که برای بسیاری از کشورهای کم‌درآمد ضروری است، باید بررسی شوند. در ایالات متحده و کانادا، تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالتی و استانی، با هماهنگی انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی، در حال بررسی «کلاهبرداری های بیت کوین» و ICOها در 40 حوزه قضایی هستند. یک کارگر در ایالات متحده را در نظر بگیرید. خرید و فروش دارایی دیجیتال با استفاده از دستگاه خودپرداز رمزنگاری امکان پذیر است. ممکن است بتوان روی اصول طراحی به توافق رسید که به مقامات کشور اجازه می‌دهد پارامترهای اساسی را برای کیف پول‌ها و شبکه‌ها تنظیم کنند تا جایگزینی ارز را محدود کنند. آدرس ارز دیجیتال – XBT 1MbtT2ZsTtLp7EKZUV9r74cTyqvsMtTP2M; alt آدرس ارز دیجیتال – XBT 16EKTes8ahD8xvwisqjc2xSNLiG3fDHatW; alt همچنین راه را برای پراکندگی، جایگزینی ارز و از دست دادن اثربخشی سیاست باز می کند. آخرین گزارش خط مشی اشاره کرد که ارزهای دیجیتال به کانال جدیدی تبدیل شده اند که بسیج منابع داخلی را در کشورهای در حال توسعه تضعیف می کند.

بنابراین هدف آنها ارائه یک جایگزین داخلی جذاب است که می تواند به عنوان پشتیبان عمل کند و بخش خصوصی را به ارائه خدمات کارآمد با هزینه کم ترغیب کند. بدون وثیقه برای ارائه، خانوارهای فقیرتر و شرکت های خرد می توانند داده های خود را ارائه دهند، اما به قیمت حفظ حریم خصوصی خود. ما می‌خواهیم این تسهیلات عمومی را در آینده ارائه دهیم و می‌توانیم این کار را در قالب یک یورو دیجیتال انجام دهیم. در آینده ای نزدیک، یک کارفرما می تواند چک حقوق خود را در یک کیف پول دیجیتالی واریز کند و به او اجازه می دهد تا برای اقوام خود در گواتمالا، فیلیپین یا هر کشور دیگری ارزان تر و کارآمدتر پول بفرستد. مصرف کنندگان در سراسر جهان به سمت ارزهای رمزنگاری شده هجوم آورده اند و عصر غیرمتمرکزتری را در امور مالی جهانی آغاز می کنند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney