آلودگی هوا: نکات مراقبت از پوست مردان در برابر مشکلات مرتبط با آلودگی | اخبار زیبایی/ مد

مراقبت از پوست مردان: همه ما از آسیب هایی که آلودگی شدید می تواند به سلامت تنفس و قلب ما وارد کند آگاه هستیم. اما فراموش نکنیم که قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض آلاینده‌ها که از طریق مسیرهای پوستی و سیستمیک وارد لایه‌های سطحی و عمیق‌تر پوست می‌شوند، پوست ما را به یکی از اهداف اصلی تبدیل می‌کند. چندین ماشین حساب ساده در اینترنت وجود دارد که ممکن است برای بهینه‌سازی رژیم‌های مراقبت از پوست برای زنان و درمان‌ها در برابر مشکلات بهداشتی مرتبط با آلودگی استفاده شود. فکری برای مردان در حال حاضر؟ نه آنقدرها، در واقع. در اینجا راهنمایی برای مردانی است که روزی پر از آلودگی در شهر داشته اند.

پاکسازی عمیق

سه اثر رایج قرار گرفتن در معرض آلودگی عبارتند از تسریع پیری پوست، رنگدانه و تشکیل آکنه. قانون انگشت شست برای جلوگیری از همه اینها با تمیز کردن عمیق و به دنبال آن ترکیب آنتی اکسیدان ها یا یک ترکیب احیا کننده خوب شروع می شود. برای پاکسازی عمیق، شستشوی صورت را انتخاب کنید که دارای ترکیباتی مانند زغال فعال در لیست مواد باشد. فعال‌هایی مانند زغال چوب به بیرون کشیدن کثیفی از عمق پوست کمک می‌کند و باعث می‌شود آنها سخت‌تر کار کنند و سریع‌تر عمل کنند. و اگر محصولی مانند شستشوی صورت ذغال شرکت اصلاح Bombay دارید، قدرت زغال چوب بامبو فعال را دارید که قابلیت پاک کنندگی قوی تری دارد. این محصول با ویتامین ها و آنتی اکسیدان های استخراج شده از پاپایا و عصاره انار تقویت شده است که ضمن مبارزه با پیری آبرسانی می کند. ترجمه – لازم نیست مدت زیادی را صرف ضد آلودگی صورت خود کنید!

تراشیدن

بعد از اینکه صورت خود را تمیز کردید، یک لایه بردار لایه بردار صورت را در نظر بگیرید. این مرحله برای از بین بردن لایه های مرده پوست و کندن مولکول های کوچکتر ذرات گرد و غبار عالی است. یکی دیگر از مزایای لایه برداری این است که فولیکول های مو را نرم می کند و پوست شما را برای اصلاح نزدیک تر و راحت تر در صبح آماده می کند.

با افزایش میزان آلودگی، عوامل استرس زای محیطی می توانند باعث استرس اکسیداتیو، پیری پوست، رنگدانه و جوش شود. برای مقابله با این مشکل، یک روتین مراقبت از پوست (پاکسازی، تقویت کننده، مرطوب‌کننده) هم برای مردان و هم برای زنان ضروری است. نظافت برای مردان به همان اندازه مهم است زیرا غدد چربی فعال‌تر و منافذ بازتری دارند. ترکیبات حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند زغال بامبو فعال، سبز. چای، قهوه، آکای بری، عصاره میوه های طبیعی در صدر فهرست قرار می گیرند تا آسیب اکسیداتیو را معکوس کنند، باعث لایه برداری و ظاهری شاداب و سالم می شوند.»

آبرسانی مجدد کنید

نه، نوشیدن چندین تن آب قبل از رفتن به رختخواب کار خوبی نخواهد داشت. شما باید به پوست خود کمک کنید تا خود را بازسازی کند و آن را برای مبارزه با رادیکال های آزاد آماده کنید که صبح روز بعد در معرض آن قرار می گیرد. یا یک ماسک صورت انتخاب کنید که به طور همزمان آبرسانی و بازسازی کننده باشد یا یک کپسول کوچک از ویتامین E بدون نسخه مصرف کنید، آن را له کنید و روی تمام صورت خود بمالید. تنها در چند روز از تداوم این مرحله تفاوت قابل مشاهده ای را مشاهده خواهید کرد.

آیا می دانستید پوست مردان در مقایسه با زنان بیشتر تحت تأثیر آلودگی قرار می گیرد؟ این به این دلیل است که مردان تمایل به آرایش کمتری دارند! این آرایش به عنوان یک مانع عمل می کند و از نفوذ ذرات رادیکال آزاد به داخل پوست جلوگیری می کند. حتی اگر ترجیح می دهید آرایش بیشتری را به روتین خود اضافه کنید، توصیه می کنیم مراسم شبانه را نیز جدی بگیرید.

(سلب مسئولیت: به جز عنوان، این خبر توسط کارکنان زی نیوز ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney