آخرین بازمانده دادستان نورنبرگ برای حقوق بشر، 70 سال بعد |

“هرگز تسلیم نشوید”. این شعار بن فرنس، آخرین بازمانده دادستان دادگاه های نظامی نورنبرگ پس از جنگ ایالات متحده است و در سن 99 سالگی، او هنوز یک مبارز خستگی ناپذیر و بی باک برای حقوق بشر و عدالت است.

پس از جنگ، فرنکز در زمانی که مفهوم جنایات جنگی به سختی قابل درک بود، به دادگاه دعوت شد. در آن زمان فقط 27 سال داشت، او متوجه شد که افسران سابق اس اس را مسئول مرگ هزاران مرد، زن و کودک محاکمه می کند.

او در ادامه برای استقرار قوانین بین‌المللی، از جمله ایجاد دادگاه کیفری بین‌المللی (ICC)، و تضمین بازپرداخت و بازپروری قربانیان جنایات جنگی نازی‌ها، مبارزه کرد.

بن فرنس، آخرین بازمانده دادستان دادگاه نظامی نورنبرگ ایالات متحده، در مقر سازمان ملل در نیویورک.
بن فرنس

برای این قسمت از پادکست Lid is On ما از اخبار سازمان ملل، زید رعد الحسین، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، بن فرنس را به استودیوی نیویورک ما دعوت کرد تا در مورد مبارزه مداوم برای حقوق بشر جهانی صحبت کند.

اعتبار موسیقی: “Sunken Streets” اثر Sro.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney